Jdi na obsah Jdi na menu
 


SWEET SIXTEEN :-D

20. 4. 2008

 SWEET SIXTEEN

 

Ano. Ono magické datum pro všechny fandy je právě dnes zde. Nevím, zda si na toto datum vzpomínáte – ať už nějak nostalgicky či vůbec , ale já vzpomíná hodně. A už jen proto, že mi to připadá jako včera kdy jsem byla coby malá holka poblázněná do partičky mladých začínajících kObrazekluků z Orlanda, kterou tenkrát hudební kritici ještě ignorovali, někteří je zatracovali a ani sami členové kapely netušili jaká budoucnost je teprve čeká.

Fanoušci, kteří si na tyto jejich první krůčky pamatují, mi potvrdí co všechno má už tato skupina za sebou a co jsme si s nimi už prošli. Jejich kariéra byla sice velmi úspěšná ale jak všichni víme - cestu za oním úspěchem neměli snadnou ale spletitou. Od ztrát milovaných osob, přes opletačky s hudebními firmami až po zákeřné závislosti, které některé členy potkali.Členové kapely Backstreet Boys tyto strasti ale překonali, ba co víc překonali i tu nejtěžší – a to léto roku 2006 kdy je opustil jejich nejstarší člen (výchovný vzor kapely) Kevin Richardson.

Nebyli to ale jenom strasti ale také plno radosti, kterou jsme s členy kapely zažili. Od mnohých oceněních, přes úspěšné, bezvadné a stále nové songy až po rozvíjející se jejiObrazekch rodiny a tak možné budoucí pokračovatele.

Čím je ale tak kapela Backstreet boys zvláštní?Proč na světě existují miliony fanoušků, kteří jim fandí už 12, 13, či 15 let? Stále znovu a znovu se vrací k jejich hitů, chodí na vystoupení, ba dokonce když už fanynky nejsou puberťačky ale maminy – proč si stále nad postelí (či tajně v šuplíku) nechávají vylepený plakát? Myslím, že na tuto otázku by jsme našli odpověď v mnoha výlevů ze srdcí fanynek, z plátků různých kritiků (kteří většinou vytýkají to co nejvíc závidí) a také ve tvářích samotných členů Backstreet Boys. Tito kluci, ač už jsou to dnes bohaté hvězdy -  a jejich jmění by jsme mohli přirovnávat k jmění mnoha hip-hopových hvězd, kteří se na stanicích podobným MTV chlubí svým četným majetkem a zlatými řetězy okolo krku -  byli vždy skromní, myslely na druhé (což se projevuje v jejich charitativních činnostech), nikdy nebyli nafoukaní a co slíbili také dodržely. Mají však ještě jednu vlastnost, kterou jim závidí snad dokonce i každý z nás obyčejných neslavných lidí – nikdy fanouškům nic neskrývali!! Když se rozhodli první členové kapely Brian a Kevin udělat ve svém životě zásadní krok a vzít si ženy svých srdcí, nejen že to oznámili fanouškům ale poskytly i podrobnosti. Když se po druhém albu odmlčely a všichni dlouho čekaly na album Millenium, nezaobalovali to výmluvami ale rovnou přiznali své managerské spory se svou nahrávací firmou. Jejich přítelkyně nebyli tabu ale naopak o nich otevřeně hovořili. Když se pro fanoušky BSB začal v roce 2001 černat svět a všude se šuškalo že jejich člen A.J. Mclean dokonce umírá! – nečekali BSB až pomluvy pohltí celý Svět ale přijali pozvání do nejprestižnějšího pořadu Ameriky - TRL  kde vyjevili fanouškům –Obrazek sice zlé informace ale zato tutově pravdivé.Když v roce 2002 popřeli zprávy že se kapela rozpadá a prohlásili že chtějí pouze čas, nikdo kolem nevěřil, byla to zkouška pro ty nejvěrnější. A ti kteří obstáli si mohli blahopřát. Kapela Backstreet Boys dostála slovu a v roce 2005 byla opět na hudebním nebi.

Takhle by jsme mohli v tomhle výčtu pokračovat ještě hodně dlouho. Dnes ale není třeba po tolika letech něco rekapitulovat. Neexistuje snad fanoušek, který i když je fanouškem jen krátce, nevěděl jak hvězdnou minulost za sebou Backstreet Boys mají! Na tomto místě by se měl dnes jen každý fanoušek chytnout za srdce a vyslat k nebi svou prosbu. Jakou? Tu zde není myslím třeba vyslovovat. Protože každý fanoušek, který má svůj vztah ke kapele Backstreet boys opravdu v srdci ví,  co vyslovit. A proč je to tak důležité? Protože díky těmto prosbám slavíme dnes s kluky z kapely BSB 16 let a díky nim tu budeme na tomto místě také příští rok,a další….a další……….Až si jednoho dne každý z nás uvědomí jak pravdivá slova byla pronesená členy samotné kapely:

 

„Každému z nás se jednoho dne splní sen. Někomu dříve, někomu později ale nakonec přece jen. Protože pokud něco chováme opravdu v srdci, může se i sen stát skutečností.“

 

S prosbou v srdci se tedy do toho dejme!A věřím, že s tou prosbou se zde tady sejdeme  ještě za mnoha a mnoha let stále s týmž krásným pocitem, který má dnes každý fanoušek v srdci!

TARA

Obrazek

 

FOREVER INObrazek OUR HEART!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Brazil

(Débora, 23. 4. 2008 18:24)

Hi girl, loved your website, great beautiful...

hope we can be good backstreet friends..

bye bye

Pozdrav.

(Anicka, 23. 4. 2008 14:57)

Ahoj Taro.Opět brouzdám po Tvých stránkách a poslouchám (už rok)Backstreet Boys.Poslouchala bych je už určitě dřív,ale vůbec sem nevěděla,že existují.Před rokem sem se dívala na Sabrinu,mladou čarodějnici a přitom sem dělala úlohy a najednou slyším NÁDHERNÝ klučičí hlasy.Od té doby sem se na ten díl dívala stále dokola.Po půl roce poslouchání na internetu a dívání na Sabrinu sem dostala mp3(přála sem si ji jen kvůli Backstreet Boys).Proč Ti píšu??Napsala si nádherný články o Backstreet Boys,nejvíc se mi líbí SWEET SIXTEEN.Jsem šťastná,že jsem fanoušek Backstreet Boys.Můj email je : AndaBilkova@seznam.cz Napiš mi,když budeš chtít.Kdo se Ti nejvíc líbí? JÁ MILUJU a ZBOŽŇUJU BRIANA. Anďa :-)

16?

(Lucik, 20. 4. 2008 23:15)

Je to je moc hezký :)
Ale vážně to není 15??!

jen tak dál

(Lyda, 20. 4. 2008 19:19)

Tohle bylo opravdu pěkný počteníčko, umíš to všechno tak hezky podat ... a těm našim klukům do dalších let přeju, ať jim to vydrží co nejdýl :o)

Tyyy jooo, toto letí :)

(Jišinka, 20. 4. 2008 15:41)

Jůůů, to je fakt moc pěkně napsaný, díky moooc ;)

Nádherných 16 let

(Ricky, 20. 4. 2008 15:29)

Taro, to je tak krásně napsaný, moooc dík

16,let

(Kristý, 20. 4. 2008 14:58)

krásný ,děkujem :)...